Dizi-Film İzlemek İçin 5 Web Sitesi Önerisi

Netflix, DsmartGO, BluTv gibi dijital film platformları çıktığından beri eski usul film bulmaya çalışmalar hangi site açıyor, hangi site düzgün çalışıyor devri bir parçada olsa duraksadı. Ancak, bu platformların anlaşmış olmadığı, izlemek istediğiniz filmler de olabilir. Ya da hiçbir film platformuna üye olmayabilirsiniz. Bu sebeple hangi film siteleri daha iyi acaba diye düşünedebilirsiniz? İşte size en çok tercih edilen 5 film-dizi izleme sitesi.

https://www.fullhdfilmizlesene.com/

Basit bir taslak altında aradığınız birçok filmi bulmanıza olanak sağlayacak güzel bir film izleme sitesi. Filmleri türlerine, yapım yılına, IMDB puanına, ve görüntü kalitesine göre aratarak bulabilir, aynı zamanda da onların kategorilere ayırdıkları şekliyle de kolayca filmlere ulaşabilirsiniz. Telif hakkına sahip güzel bir web sitesi. İnternet ortamında film izlemek isteyenlerin en çok tercih ettikleri sayfalardan biri.

https://720pizle.org/

Sayfayı ilk açtığınızdan itibaren, görsel bir afiş hafızası karşılıyor sizi. En çok aranan sayfalardan olan 720pizle film izlemek isteyenler için film afişi ile karar verebileceğiniz aynı zamanda da IMDB puanı ve izlenme sayısına afişin üzerine geldiğinizde bakabileceğiniz güzel bir sistem ile çalışıyor. Hemen sağ tarafta ise, ne tür bir film izlemek istediğinize karar vererek arama yapmanıza olanak sağlayan birçok kategori bulunuyor.

https://www.dizibox.pw/

Dizi tutkunlarının tercih ettiği muhteşem içeriklere sahip güzel bir web sitesi. Tüm sezon ve bölümlerin eksiksiz yüklendiği, aradığın birçok diziye ulaşabilme olanağı bulabileceğin web sitesi. Yine görselliğe dayalı ancak dizilerin bulunabilme özelliği alfabetik sıralamaya göre yapılmış bir sayfa. Ne izlemek istiyorsanız baş harfine tıklamanız ve kaçıncı bölümde kaldıysanız oradan izlemeye başlamanız yeterli.

https://dizilla.com/

Dizi izlemeyi sevenler için ikinci bir alternatifte dizilla. Burada arama yapmak için solda yer alan kategorilerden türlerine veya IMDB puanına göre tercih etmeniz mümkün. Çok fazla web sitesi tercih etmesem de arada dijital platformlarda bulamadığım filmler ve diziler için kullandığım bu sayfa da bence en büyük eksiklik fazla reklam içeriği olması.

https://www.filmmodu.org/

Film izleme sitesi arayanlar için alternatif sitelerden biri. Film izleme, bulma, türlere göre ayrılma, sayfada birçok hoşuma giden tercih etmeme sebep olan özellik var. Ama en çok beğendiğim özelliği, film izlemeden önce birçoğumuz yorumlarını okuyoruzdur. Ve birçoğumuz bu yorumları okurken spoiler içermesinden hoşlanmıyoruzdur eminim. İşte, bu sitede yorumlarda bu bilgi yer alıyor. “Spoiler içeriyor okumak isterseniz tıklayınız” diye. Yorumlarına bakmak istediğim filmlere genelde buradan baktığım doğrudur.

İşte size film izleyebileceğiniz 5 tane web sitesi önerisi.

Şimdiden iyi seyirler.

Latte

Dizi-Film İzlemek İçin 5 Web Sitesi Önerisi” üzerine 2 görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
%d blogcu bunu beğendi: