Ekranların En Minik Yıldızları

Dizi sektörü büyüdükçe yepyeni yüzler ve farklı yeteneklerle karşılaşıyoruz. Kendine hayran bırakanları mı ararsınız, ‘Bu yaşta bu yetenek Allah vergisi’ dedirteni mi… Büyümüş de küçülmüş…Ekranların en minik yıldızları…

Çoğu zaman dizilerdeki en minik karakterlerin diziyi götürdüğüne şahit olduk. Şu aralar boyundan büyük işler çıkaran, ablalarına-abilerine taş çıkaran, kamera önünde devleşen minik yıldızlara bir bakalım mı birlikte?

Ömer Sevgi

Ömer Sevgi, 30 Nisan 2014 tarihinde İstanbul’da doğdu. Televizyon ekranlarının en minik oyuncularından biri.  Hayatımıza Fox TV’de yayınlanan “Bizim Hikaye” dizisiyle girdi. Dikkatleri üzerine özellikle saçlarının cazibesiyle çekti.

Büyük bir Beşiktaş aşığı olan Ömer, futbol oynamayı çok seviyor ve maçları da büyük bir ilgiyle takip ediyormuş. Büyüyünce oyuncu olmak isteyen Ömer, büyümesine gerek kalmadan bu dileğini gerçekleştirmiş. İleride eğitimini de alarak bu işi mesleği haline getirmek en büyük dileği.

Herkese karşı sıcakkanlı ve sevecen olan minik oyuncunun setteki diğer oyuncularla olan ilişkisi de oldukça iyiydi.

Televizyon ekranlarının en küçük oyuncularından biri olan Ömer Sevgi’yi bakalım önümüzdeki günlerde daha nasıl rollerde izleyeceğiz, bekleyip göreceğiz.

Ebrar Alya Demirbilek

Bu minik prenses hayatımıza “Çocuktan Al Haberi” programı ile birlikte girdi. Yaşından büyük açıklamaları, her şeyi bilmiş prenses edası, sapsarı saçları, masmavi gözleri ile tek kelime ile kendine hayran bıraktı. Mutfaktaki marifetlerini görenler 3 yaşında olduğuna inanamadı. Tabi o zamanlar 3 yaşındaydı. Şimdilerde 5 yaşında güzel prenses. Ebrar Alya Demirbilek, 30 Eylül 2013 yılında İstanbul’da doğdu. İlk kez 3 aylıkken “Hayat Dediğin” dizisinde kameralarla tanışan Ebrar, şimdilerde oldukça profesyonel işler yapıyor.

Reklam, dizi, program ve sinema filmlerinde  gördüğümüz mavi boncuk, şimdilerde ATV’nin sevilen dizisi Hercai’de Gül Şadoğlu karakterine hayat veriyor.

Oynadığı diziler: Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Klavye delikanlıları, Meleklerin Aşkı, Hercai,

Oynadığı sinema filmleri: Hür Kuş: Göklerdeki Kahraman

Ali Semi Sefil

Ali Semi Sefil 17 Ocak 2013 tarihinde İstanbul’da doğdu.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı “Kadın” dizisinde “Doruk” karakterini canlandırıyor. Henüz 4 yaşında olan oyuncu sempatikliği ile birçok insanın sevgisini de kazandı. Dram tadındaki filmin birçok sahnesine kimi zaman çocuksu gülücükleri kimi zaman da ağlatan gözyaşları damga vuruyor.

2018 yılında çekilen “Kelebekler” adlı sinema filminde de rol alan çocuk oyuncu şimdiden oyunculuk kariyerine güzel bir adım atmışa benziyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde su israfına dikkat çekmek amacıyla son günlerin en popüler dizisi Mucize Doktor’un küçük bir bölümünde de yer aldı.

Ekranlarda devleşen minik yıldızları kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Latte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
%d blogcu bunu beğendi: