Gerçek İnsanların, Gerçek Evleri…

YouTube, bildiğiniz üzere, kullanıcılarına video yükleme imkanı sunup bu videoları da tüm dünyaya ulaştıran sosyal bir ağdır. Son dönemlerde YouTuber ve YouTube Kanalları terimlerini sıkça duyar olduk. Artık herkes, olabildiğince yaratıcı ve ilgi çekici pek çok bilgiyi kendilerine ait bir kanal aracılığı ile tüm dünya ile paylaşabiliyor.

Bu YouTube kanallarından biri de; ‘Hadikahveye’ ekibi olarak büyük bir beğeni ile takip ettiğimiz ve her bölümünden çeşitli fikirler edindiğimiz “daire” programı.

İnsanların ilgisini kısa sürede çekmeyi başaran bu kanalda, gerçek insanların gerçek evleri var. Kanal, kaliteli çekim teknikleri ve ilgi çekici kurgusuyla kendini izlettirmeyi başarıyor.

Daire programının en önemli özelliği, belki de sunulan tüm evlerin Türkiye’de olması. Kapalı kapılar ardına saklanan ilham verici fikirleri, yaratıcı beyinleri ve birbirinden farklı dekorasyonları görünce bazen büyülenecek, bazen de birçoğunun size hiç hitap etmediğini göreceksiniz.

Daire programının bir diğer özelliği ise, kusursuz görünen ve kurallara bağlı evler yerine, iyi fikirleri olan ve gerçek stil sahibi insanların evlerinin olması. Kendilerine özgü tarzlar, sadece kendilerini iyi hissettiren dekorasyonlar…

Tiny House’dan Bahçe Dekorasyonuna

Ahşap görünümler… “Tiny House” dediğimiz küçük evler… Minimalist düzenler… Kültürü buram buram hissettiren stiller…

Bahçe dekorasyonundan, balkon dekorasyonuna kadar büyük bir özenle döşenmiş stil sahibi evler…

Ayrıntılarda gizli mobilya parçaları, sade ve ferah renklerin beyaz ile bütünleşince ortaya çıkardığı görsel huzur…

‘Küçük evlere ne yapabiliriz ki?’ diyenlere de fikir olabilecek birçok kullanışlı alan…

El becerisiyle yapılmış emek kokan ürünler… Ve bu ürünlere küçük dokunuşlar yaparak onları bambaşka bir havaya büründüren beyinler….

Huzur veren evlerde uyumsuz renk cümbüşü, bitkilerin kattığı hava, ışıklandırmaların ahengi…

Hepsi birbirinden bağımsız ama bir o kadar da uyumlu.

Daire programını daha önce izlemediyseniz mutlaka göz atmalısınız. Çünkü bu programda size ilham olabilecek pek çok fikirle karşılaşacaksınız.

Latte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
%d blogcu bunu beğendi: