Evinizdeki Negatif Enerji

Kötü enerjiyi yok edin

İnsanlar, yaşam alanlarında ve hayatlarının birçok bölümünde, negatif enerjiden uzaklaşmak ve negatif enerjiyi yok etmek için birçok yöntem bulmaya çalışır. Bu yöntemler evlerindeki ufak dokunuşlarda da olabilir, gıdaların nadir bilinen güçlerinde de …

Peki bunlardan en çok bilinenleri hangileri ve nasıl kullanılır?

Tuz

Bir tatlı kaşığı tuza, yarım bardak sirke ve üzerini tamamlayacak kadar suyu evinizin görünmeyen yerlerine koyarak içerideki negatif enerjinin gitmesini sağlayabilirsiniz. 24 saat sonunda bardağın azaldığını, içerisine kötü havanın ve enerjinin hapsolduğunu gözlerinizle görebilirsiniz.

Sirke demişken evinizi sık sık sirkeyle temizlemeyi de ihmal etmeyin .

Adaçayı

Adaçayının faydaları saymakla bitmez. Evimizden eksik etmediğimiz, hastalandığımızda başucumuzda bulundurduğumuz bu mucizevi bitkinin enerjiyi de yok ettiğini biliyor muydunuz?

Nasıl mı? Adaçayı ile kendi tütsünüzü yapın. Taze adaçayını ve taze biberiyeyi birbirine pamuk ipliğiyle bağlayın ve yakın. Birkaç saniye yaktıktan sonra evinizin birçok yerinde bunu gezdirin. Kötü enerjinin evinizden uzaklaştığını göreceksiniz.

“Elimde kuru adaçayı var.” diyenler kurusunu yakarak uygulayabilirler. Adaçayının o huzurlu kokusu evinize dolsun.

Limon

Limon her eve lazım, olmazsa olmazlardandır. Bir çok konuda da faydalarını bildiğimiz bu mucizevi meyvenin pozitif enerjiyi ne çok etkilediğini biliyor muydunuz?

Limonu nasıl kullanırım?

Limonu dört eşit parçaya bölün ve içerisine tuz koyun. Tuz ve limonun harika doğasına ayak uydurun. Özellikle yattığınız odada bulundurursanız bakın nelere iyi gelecek;

 • Kan basıncını düşürür.
 • Havanın temizlenmesini sağlar.
 • Kötü enerjiyi atar.
 • Daha iyi nefes almanızı sağlar.
 • Sakinleşmenizi sağlar.
 • Böcekleri uzaklaştırır.( Sivrisinek gibi)
 • Havalandırma

  Evinizi her gün mutlaka 2 saat havalandırın. İçerideki kötü havayı dışarıdaki temiz havayla değiştirmek, sizi hem pozitif enerjiyle dolduracak, hem de evinizin hacmini genişleterek hastalıklardan koruyacaktır.

  Latte

  Evinizdeki Negatif Enerji” için bir görüş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Benzer yazılar

  Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

  Üste dön
  %d blogcu bunu beğendi: